پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

شکرستان با صدای شهاب حسینی به تلویزیون می آید

شهاب حسینی بعد از مدتی دوری از مجموعه شکرستان همکاری خود را با این مجموعه پربیننده به عنوان راوی از سر گرفت و خبر از حضور در کنار شکرستانی ها داد.


حضور مجدد شهاب حسینی در شکرستان
مجموعه شکرستان یکی از انیمیشن های پربیننده در تلویزیون است که سالهاست خاطرات زیادی را برای مخاطبان ساخته است و زنده یاد مرتضی احمدی یکی از راویانی بود که صدایش برای همیشه در شکرستان ماندنی شد.شهاب حسینی در شکرستان

شهاب حسینی یکی از چهره های نام آشنا برای مخاطبان سینما و تلویزیون است که مدتی پیش با اهالی شکرستان همکاری کرد و بعد از وقفه ای کوتاه همکاری مجدد آقای بازیگر در شکرستان آغاز شد.

آغاز حضور شهاب حسینی در شکرستان
صفحه رسمی برنامه شکرستان با انتشار ویدئویی خبر از همکاری مجدد شهاب حسینی با شکرستانی ها داد.
شهاب حسینی در ویدئوی منتشر شده درباره همکاری مجدد با شکرستانی ها گفت : سلام. مردم عزیز به خصوص بچه های خوب، با آقای مسعود صفوی به این نتیجه رسیدیم که نمیشه شکرستان را رها کرد، هرجوری که بود خودمون را به هم رساندیم تا دوباره بتوانیم با هم قسمت های جدید را ادامه دهیم، امیدوارم هر چه اتفاق می افتد مورد پسند شما باشه و خوشتون بیاد.


شهاب حسینی مدتی قبل به عنوان راوی با مجموعه شکرستان همکاری کرد و این مجموعه با صدای این بازیگر کشورمان نوروز 98 روی آنتن رفت.
در حالی که قرار بود شهاب حسینی راوی برنامه شکرستان در ایام عید قربان تا غدیر باشد اما به دلیل کارهای سینمایی و حضور در خارج از کشور این امر میسر نشد و این مجموعه با صدای علی همت مومیوند دوبلور پیشکسوت روی آنتن رفت و همین امر شائبه هایی از قطع همکاری آقای بازیگر با شکرستان و تلویزیون را ایجاد کرد.

 

گسترش شایعات درخصوص عدم همکاری شهاب حسینی با شکرستان با واکنش آقای بازیگر مواجه شد و این هنرمند کشورمان در این خصوص گفت:در خصوص عدم ادامه همکاری بنده کوچک با مجموعه جذاب خلاقانه و دیدنی شکرستان به تهیه کنندگی دوست و همکار عزیز و صمیمی آقای مسعود صفوی صرفا به دلیل عدم هماهنگی زمانی به دلیل شرایط فشرده ی کاری بنده در خارج از ایران اتفاق افتاده که بر خلاف خواست قلبی طرفین رقم خورده چرا که شخصاً از علاقه مندان به این مجموعه هستم.

 

انشاءالله بعد از اتمام پروژه های کاری در خارج از کشور برای رفع دلتنگی و انجام پروژه هایی طبق قرار های قبلی در ایران همیشه عزیز خواهم بود. انشاءالله، به شرط بقا. آمین.
شکرستان پویانمایی موفقی است که با صدای زنده یاد مرتضی احمدی روزهای پربیننده ای را سپری کرد و در واقع میتوان گفت که صدای زنده یاد مرتضی احمدی طنین خاصی به این برنامه بخشیده بود و حالا این مجموعه به تهیه کنندگی مسعود صفوی، کارگردانی عباس جلالی یکتا و نویسندگی نسیم خراشادی زاده روی آنتن میرود.