پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

پخش سریال «ترور خاموش» از شبکه 1

پخش سریال «ترور خاموش» 22 شهریور از شبکه 1 سیما ساعت 22:15 با کارگردانی احمد معظمی و صدای رضا یزدانی آغاز شده است.


به گزارش کیمیا رسانه، سریال «ترور خاموش» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری، دومین همکاری مشترک این دو پس از تجربه موفق سریال «سارق روح» است و این بار هم روی یک موضوع حساس امنیتی دست گذاشته است.

موضوع این سریال به نویسندگی حسین تراب نژاد و هومان فاضل، امنیت نرم است و بر مبنای واقعیت و یکی از پرونده‌های حساس چند سال اخیر نوشته شده است؛ پرونده‌ای که تاکنون رسانه‌ای هم نشده و مردم در قالبی دراماتیک برای اولین بار از آن مطلع می‌شوند.

 

از دیگر سرفصل‌های «ترور خاموش» که با هدف کاهش آسیب‌‌های اجتماعی تولید شده، معضلات و ناهنجاری‌‌های از جمله طلاق، مواد مخدر و حاشیه‌‌نشینی است.
سعید راد، پریوش نظریه، پرویز فلاحی پور، ستاره اسکندری، رضا مولایی، جلال فاطمی، حمید عطایی، امیرمحمدزند، شایسته ایرانی، سامیه لک، مهدخت مولایی، مریم بوبانی، صفا آقاجانی، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، حمید شریف‌‌زاده، سمیرا حسینی، سپیده خداوردی، علی‌رضا جلالی‌تبار، علی جلالی، آوا دارویت و هادی نوری از بازیگران سریال «ترور خاموش» هستند.

 

 

«ترور خاموش» تازه ترین ساخته احمد معظمی است که به تهیه کنندگی ابوالفضل صفری در 31 قسمت تهیه و تولید شده است. این سریال که یکی از پر بازیگرترین مجموعه های چند سال اخیر تلویزیون است، با دست گذاشتن روی چند پرونده واقعی یکی از بزرگترین و حساس ترین موضوعات امنیتی کشور در زمینه قاچاق مواد مخدر و انسان که تاکنون رسانه ای نشده را به تصویر کشیده است.

 

 

قابل ذکر است که تیتراژ این سریال را جناب آقای رضا یزدانی با ترانه ای به نام “ارث اجدادی” خوانده است.  گفتنی است که تا پایان این سریال 2 تا کار دیگه به نام های “تنهام نزار رفیق” و”سایه نشو هرگز” از این خواننده خواهیم شنید.

شاعر ترانه ارث اجدادی آقای مجید بابازاده و آهنگسازی به عهده رضا یزدانی می باشد.