پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

محمدرضا فروتن همبازی بازیگر زن ترک

محمدرضا فروتن در فیلم شمارش معکوس با یک بازیگر اهل آذربایجان همبازی است.

 

فیلم شماره معکوس

محمدرضا فروتن بازیگر توانای سینما است. محمدرضا فروتن اخیرا با سریال مانکن در مرکز توجه‌ها قرار گرفت. محمدرضا فروتن تا کنون جوایزی در عرصه سینما دریافت کرده است. محمدرضا فروتن اخیرا موفق به کسب جایزه بهترین بازیرگ مرد جشنواره فیلم بمبئی شد. محمدرضا فروتن به خاطر فیلم سینمایی فصل ماهی سفید این جایزه را گرفت.شمارش معکوس فیلم جدید محمدرضا فروتن است که طی آن با یک بازیگر زن اهل آذربایجان همبازی است.

فیلم سینمایی فصل ماهی سفید

محمدرضا فروتن، بازیگر فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به کارگردانی قربان نجفیموفق به کسب جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی فیلم بمبئی(chaii irani) شد.

این فیلم برگرفته از نمایشنامه باغ آلبالو نوشته آنتوان چخوف به نویسندگی قربان نجفی و غزال زرگرامینی است.فیلم سینمایی فصل ماهی سفید به تهیه‌کنندگی آرش سجادی‌حسینی و علی گلبهاران، که پیش از این موفق به دریافت جوایز بهترین فیلم از جشنواره لیفت هندوستان و آنتاکیای ترکیه و همچنین بهترین فیلمبرداری برای علیرضا زری‌ دست از جشنواره ایرانیان سانفرانسیسکو شده بود.

 

بازیگران فیلم

محمدرضا فروتن، میلاد کی‌مرام، لادن مستوفی، بیژن بنفشه‌خواه، بهزاد خداویسی، شقایق دهقان بازیگران این فیلم سینمایی هستند. این فیلم احتمال دارد در تابستان ۹۹ اکران شود.