پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

ویدئو اختصاصی رضا یزدانی برای «کروکودیل»

فیلم سینمایی «کروکودیل» به نویسندگی و کارگردانی مسعود تکاور با استقبال عمومی مواجه شد.

در پنجمین روز از اکران فیلم کروکودیل در سینماهای تهران و شهرستان‌ها با استقبال نسبتا خوبی مواجه شده و فروش روزانه این فیلم همچنان رو به افزایش است. با افزایش تعداد سالن‌های این فیلم در سطح کشور پیش‌بینی می‌شود این روند صعودی در گیشه همچنان ادامه داشته باشد.
رضا یزدانی خواننده مطرح موسیقی پاپ و یکی از بازیگران اصلی «کروکودیل» دو تراک اختصاصی برای این فیلم خوانده که سازندگان در آستانه پایان هفته اول اکران بخش‌هایی از یکی از این دو تراک را رونمایی کردند. نسخه کامل این تراک ظرف چند روز آینده در تمامی سایت‌های معتبر موسیقی و سایت رسمی رضا یزدانی قابل ارائه خواهد بود.

 

 

 

ویدئو فیلم سینمایی کروکودیل، با ترانه ای از روزبه بمانی، تنظیم محمد خرمی نژاد، اهنگسازی رضا یزدانی و تهیه کنندگی علی اوجی.
کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، الهه حصاری، حسین مهری و رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره‌آزاد، رامتین خداپناهی، مهرداد مزرعه در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.
پخش «کروکودیل» برعهده دفتر رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی قرار دارد. عزت‌الله جامعی ندوشن تهیه‌کننده و یوسف نادعلی سرمایه‌گذار این پروژه سینمایی هستند.

منبع: وب سایت رسمی رضا یزدانی