پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

تخفیف ویژه اسنپ، تپسی و کارپینو به بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن

تخفیف ویژه اسنپ، تپسی و کارپینو به بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن

نرم افزارهای موبایلی درخواست خودرو برای بازدیدکنندگان بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن تخفیف ویژه خواهند داشت.

به گزارش کیمیا رسانه به نقل از ستاد خبری بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن، امسال برای نخستین بار با همکاری برندهای معروف سامانه درخواست آنلاین خودرو در ایران، رفت‌وآمد به محل برگزاری این رویداد تسهیل شده است. چنانکه با همکاری اسنپ، TAP٣٠ و کارپینو علاقه‌مندان به حضور در نمایشگاه قرآن می‌توانند با کد تخفیف mosala از ۳۰٪ تخفیف ویژه برای مراجعه یا بازگشت به نمایشگاه بین المللی قرآن کریم استفاده کنند.
بازدیدکنندگان از نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم می توانند با انتخاب مصلای تهران به عنوان مبدا یا مقصد سفر خود از این تخفیف بهره‌مند شوند. این تسهیلات برای بازدیدکنندگان استان تهران و البرز در نظر گرفته شده است تا دشواری حمل‌ونقل درون‌شهری برای روزه‌داران تسهیل و حضور در نمایشگاه قرآن برای‌ آنها ساده‌تر شود.
اسنپ، اولین و بزرگ‌ترین سامانه درخواست آنلاین خودرو در ایران، کارپینو اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مورد تأیید تاکسیرانی و تپسی (TAP٣٠) سامانه هوشمند درخواست تاکسی است. کاربران با استفاده از این اپلیکیشن های موبایلی که قابل استفاده در برنامه اندروید و IOS هستند، می توانند تمامی رانندگان اطرافتشان را ‌بینید. فقط کافیست مبدا و مقصد را مشخص کرده و سفر خود را درخواست دهند. هزینه سفر نیز به صورت آنلاین و پرداخت حضوری امکانپذیر است.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «قرآن، اخلاق و زندگی» ٨ تا ٢۶ خردادماه سال جاری (همزمان با دوم تا بیست و یکم ماه مبارک رمضان) در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به قرآن است.