پایگاه خبری تحلیلی صنایع دستی، فرهنگ و هنر

افزایش روزهای بلیت نیم‌بها در یک پردیس سینمایی

پردیس سینمایی «مگامال» دو روز در هفته به مخاطبان فیلم‌های سینمایی خود بلیت نیم‌بها عرضه می‌کند.

 پردیس سینمایی «مگامال»

منوچهر محمدی ـ مدیر این پردیس سینمایی  اظهار کرد: پردیس سینمایی مگامال در شهرک اکباتان که از بیستم اردیبهشت‌ماه افتتاح شد، از سوی مخاطبان و علاقه‌مندان سینما به ویژه در غرب تهران با استقبال خوبی مواجه شده است و براساس بازخوردهایی که گرفتیم، فکر کردیم در جهت رفاه حال مردم و نیز معرفی بیشتر مجموعه یک روز را به روزهای نیم‌بهای سینماها اضافه کنیم.

این تهیه‌کننده سینما با اشاره به اینکه این تصمیم رونق خوبی به سالن‌های سینمایی پردیس مگامال داده است، ادامه داد: در صحبتی با شورای صنفی نمایش این موضوع را مطرح کردیم که علاوه بر روزهای سه‌شنبه، در روزهای شنبه نیز بلیت‌های این پردیس که جزو مجموعه‌های ممتاز سینمایی محسوب می‌شود، به صورت نیم‌بها عرضه شود که خوشبختانه شورا با توجه به تازه تاسیس بودن “مگامال” با این موضوع موافقت کرد.

به گفته محمدی ـ مدیرعامل شرکت «نمایشگران» ـ در حال حاضر مدتی است این تصمیم در پردیس سینمایی مگامال عملی شده و همانند استقبالی که روزهای سه‌شنبه از سینماها می‌شد، روزهای شنبه این پردیس هم شلوغ است. به این ترتیب علاقه‌مندان می‌توانند برای تماشای فیلم‌های در حال اکران در روزهای شنبه و سه‌شنبه در پردیس سینمایی مگامال بلیت نیم‌بها خریداری کنند.

پردیس سینمایی «مگامال» با 10 سالن که در فاز 2 شهرک اکباتان واقع شده یکی از مدرن‌ترین مجموعه‌های سینمایی کشور از جهت صوت و تصویر است. یکی از سالن‌های سینمایی این مجتمع مجهز به سیستم صوتی تری دی است. ضمن اینکه این مجتمع سالن‌های وی آی پی و سی آی پی دارد و 7 سالن آن دارای لژ مخصوص خانوادگی و 14 لژ مخصوص است.